Voor Wateropleidingen mochten we in januari-februari 2025 meewerken aan een mooi internationaal project. De vraag: help bij het ontwikkelen van een Engelstalig trainingsprogramma over afvalwaterbeheer en digitalisering, bedoeld voor professionals in Marokko. In Marokko is water schaars en vandaar dat de professionals meer willen leren over de mogelijkheden van hergebruik van afvalwater.
Vanuit drieS hebben Barbara en Eline, in samenwerking met inhoudsdeskundigen vanuit Wateropleidingen en daarbuiten, gewerkt aan een trainingsprogramma. Er zijn lesplannen voor een 5-daagse training ontwikkeld en twee elearningmodules ontworpen en gebouwd: één module over de watercyclus en hergebruik van afvalwater en één module over data en digitalisering van waterbeheer. De elearningmodules zijn gebouwd in Articulate Rise en zijn bedoeld ter voorbereiding op de 5-daagse training.
Dit project had een korte doorlooptijd van ongeveer 6 weken: de elearningmodules moesten 1 maart 2025 klaar zijn om gevolgd te kunnen worden door de doelgroep, voorafgaand aan de training begin april. Door de constructieve en prettige samenwerking tussen de inhoudsdeskundigen en drieSers is het gelukt om een mooi programma te ontwikkelen, naar volle tevredenheid van de opdrachtgever.
In december gaan we opnieuw meehelpen aan een trainingsprogramma, nu voor een internationale doelgroep uit Mauritanië.

